piątek, 27 lipca 2012

Informacje o One DirectionOne Direction – brytyjsko-irlandzki boysband. W jego skład wchodzą Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson, Zayn Malik i Niall Horan. W VII brytyjskiej edycji programu X Factor zajęli trzecie miejsce. Grupa podpisała kontrakt z wytwórnią Syco Music.
Debiutancki singiel One Direction "What Makes You Beautiful" został wydany 11 sierpnia 2011 roku. Singiel zadebiutował na UK Singles Chart jako numer pierwszy 18 września 2011 roku i stał się najszybciej sprzedającym się singlem roku ze sprzedanymi 153 965 kopiami. Ich drugi singiel "Gotta Be You" wyszedł 13 listopada 2011 roku i zajął miejsce trzecie. Ich debiutancki album Up All Night miał premierę 21 listopada. Album znalazł się na drugim miejscu UK Albums Chart ze sprzedanymi 138 631 kopiami. Album ten stał się najszybciej sprzedającym się albumem na UK Albums Chart w 2011 roku. Zostało sprzedanych 369.382 egzemplarzy w pierwsze cztery tygodnie po premierze. 'Up All Night' stał się najszybciej sprzedającym debiutanckim albumem w Wielkiej Brytanii w 2011 roku. W dniu 16 grudnia okazało się, że album został 27 najlepiej sprzedającym się albumem 2011 roku w ciągu trzech tygodni sprzedaży. Liam James Payne - urodził się 29 sierpnia 1993 w Wolverhampton, West Midlands, Wielka Brytania. Ma dwie starsze siostry: Ruth i Nicolę. Był studentem City of Wolverhampton College. Jest w związku z tancerką Danielle Peazer.

 Louis William Tomlinson - urodził się 24 grudnia 1991 w Doncaster, South Yorkshire, Wielka Brytania. Był studentem Hall Cross School, a wcześniej uczęszczał do School Hayfield. Ma pięć przybranych, młodszych sióstr: od strony ojca: Georgia Austin; a od strony matki: Charlotte (Lottie), Félicité (Fizzy) i siostry bliźniaczki Daisy i Phoebe Tomlinson.
 Zayn Javadd Malik _ urodził się 12 stycznia 1993 w Bradford, West Yorkshire, Wielka Brytania. Ma trzy siostry: Doniyę, Waliyhę i Safaa'ę. Ma pakistańskie pochodzenie. Zayn jest muzułmaninem. Był uczniem Tong High School. Jest w związku z Perrie Edwards.


 Niall James Horan _ urodził się 13 września 1993 w Mullingar, Hrabstwo Westmeath, Irlandia. Ma starszego brata Greg'a. Był uczniem Coláiste Mhuire, chłopców CBS szkoły średniej. Niall gra na gitarze.

Harry Edward Styles _ urodził się 1 lutego 1994 w Holmes Chapel, Cheshire, Wielka Brytania. Był uczniem Holmes Chapel Comprehensive School. Styles był wokalistą w zespole White Eskimo w składzie: gitarzysta Haydn Morris, basista Nick Clough i perkusista Will Sweeney. Ma starszą siostrę Gemmę. 

komentujcie :)

1 komentarz:

  1. Moja przyjaciółka też jest ich wielką fanką :D
    Zayn <3

    Zapraszam na unowocześniony ( stary już prawie nie istnieje z powodu komplikacji ) blog :http://samplu.blogspot.com/


    OdpowiedzUsuń